zawody
Plecaczek policyjny Ben&Sam
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
8802
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
64,90 zł / szt
79,83 zł brutto
Wspaniały plecaczek małego policjanta renomowanej, niemieckiej firmy Klein.
Wysokiej jakości zestaw składający się z plecaczka z odblaskowymi paskami, latarki, krótkfalówki, gwizdka, odznaki policyjnej oraz pistoletu na wodę. Plecaczek obszyty jest wewnątrz podszewką z motywami policyjnymi. Latarka świeci, kajdanki można zamykać tak jak prawdziwe. Duża ilość kieszonek pozwala na szybkie i wygodne spakowanie całości.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 8802 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Tematyka | Policjant |
| Wymiary | 28 x 25 x 8,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 419 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 240 x 270 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |