zabawki militarne
Pistolet pirata metalowy Gonher
- Bezpieczeństwo:
- Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej.
- Nie potrzebuje kapiszonów.
- Usuń elementy mocujące przed podaniem zabawki dzieciom.
- Ten model spełnia obowiązujące przepisy bezpieczeństwa.
- GONHER S.A. nie
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
15540/0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
40,62 zł / szt
49,96 zł brutto
Metalowy pistolet pirata Gonher
Pistolet nie strzela nabojami. Wydaje dźwięk.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Pulio |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 15540/0 |
| Rodzaj | Pistolety |
| Wymiary | 27 x 10,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Brązowy |
| Waga | 347 kg |
|---|---|
| Wymiary | 51 x 152 x 303 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |