piórniki
Piórnik dwukomorowy
- Bezpieczeństwo:
Trzymać z dala od źródeł ognia.
- Nr katalogowy:
GD00045
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
42,60 zł / szt
52,40 zł brutto
Piórnik Koci Domek Gabi
Piórnik dwukomorowy Koci Domek Gabi świetnie uzupełnia wyposażenie szkolnego tornistra.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Trzymać z dala od źródeł ognia. |
| Nr katalogowy | GD00045 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Art. szkolne i papiernicze |
| Marka | Koci Domek Gabi |
| Rodzaj | Piórniki i teczki |
| Wymiary | 20 x 14 x 5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Poliester |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 367 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 138 x 215 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |