pendrive
PinStripe 64GB Black
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 64
- Wymiary:
54 x 21 x 9,22 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
20,26 zł / szt
24,92 zł brutto
| Waga | 18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 90 x 135 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Verbatim |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 54 x 21 x 9,22 mm |
| Waga | 8.6 |
| Prędkość zapisu | 5 |
| Prędkość odczytu | 12 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |