piłki
Piłka winylowa 23 cm Spiderman
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
130054307DEF
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
7,20 zł / szt
8,86 zł brutto
Piłka 9""/230 mm Spider-Man i przyjaciele.
Towar wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1 sztuki.
| Waga | 105 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 230 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Simba |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 130054307DEF |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Marvel Spidey i Super-Kumple |
| Wymiary | Średnica: 23 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |