edukacyjne/interaktywne
Piłeczka świecąco -grająca
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
1164341N
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
49,90 zł / szt
61,38 zł brutto
B-KIDS 4341N ŚWIECĄCO-GRAJĄCA PIŁECZKA:
Maluchy mogą turlać bądź kopać tę kolorową piłeczkę, która mruga światełkami oraz gra wesołe melodie. Gdy będą potrząsać piłeczką muzyka gra w coraz szybszym tempie! Zewnętrzna część piłeczki jest miękka i wypełniona powietrzem. Zabawka wymaga baterii: 3x LR44 (zawarte w zestawie).
Specyfikacja techniczna
| Producent | B-kids |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 1164341N |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20.5 x 16.6 x 5.7 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Zasilanie | Bateria LR44 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 315 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 220 x 205 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |