piły
Pilarka 18V bez akumulatora CC5010
- Rodzaj: Piła
- Obroty silnika (maks.): 3650
- Wymiary:
32 x 19 x 23.5 cm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
204,36 zł / szt
251,36 zł brutto
Pilarka 18 V CC5010
- Akumulatorowa pilarka CC5010 marki BLAUPUNKT to kompaktowe i lekkie narzędzie, przeznaczone do cięcia drewna w różnych formach. Przywraca swobodę pracy bez konieczności przewijania kabli czy dostępu do źródła zasilania. Zaprojektowane z myślą o wydajności i wygodzie.
- Dzięki zastosowaniu tarczy 165 mm możliwe jest cięcie na głębokość 55 mm pod kątem 90 stopni oraz 40 mm pod kątem 45 stopni. Urządzenie posiada również regulację głębokości cięcia.
- Podstawa wykonana ze stali zapewnia stabilność podczas pracy. Ergonomię i komfort pracy poprawiają pokryte gumą i dobrze wyprofilowane uchwyty, dzięki którym narzędzie dobrze leży w dłoni. Pilarka marki Blaupunkt ma wbudowaną lampę LED oświetlającą obszar roboczy oraz skierowany do tyłu otwór wylotowy.
- W zestawie znajduje się dodatkowa prowadnica zapewniająca precyzyjne, powtarzalne cięcia.
- Pilarka CS5010 posiada zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem.
- Obudowa wykonana z tworzywa sztucznego zapewnia większą odporność na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV.
- Model CC5010 jest zasilany akumulatorem 18 V Li-ion typu slide (brak w zestawie)
- Zalecany akumulator do stosowania z tą pilarką akumulatorową to 4,0Ah BP1840.
- Pilarka akumulatorowa CC5010 to idealne narzędzie dla każdego, kto ceni sobie swobodę ruchu i doskonałą kontrolę podczas cięcia.
- Produkt nie zawiera akumulatora i ładowarki.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Rodzaj | Piła |
| Obroty silnika (maks.) | 3650 |
| Wymiary | 32 x 19 x 23.5 cm |
| Waga | 2.2 |
| Pozostałe parametry | Akumulator: 18 V Li-Ion, 2,0 Ah (brak w zestawie), zalecany 4,0 Ah (brak w zestawie) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje |
|
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 2900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 250 x 340 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |