Piła łańcuchowa CS3010 2200W
- Moc: 2200
- Rodzaj: Piła
- Obroty silnika (maks.): 7000
- Pełna specyfikacja
Piła łańcuchowa CS3010
Elektryczna piła łańcuchowa to wyposażenie wielu gospodarstw i osób zajmujących się dbaniem o wygląd ogrodu. Przyda się ona wszędzie tam, gdzie do ścięcia jest gruba gałąź lub przygotowanie drewna na opał.
Model łańcuchowej piły CS3010 to sprzęt elektryczny o nominalnej mocy 2200 W. Prędkość obrotowa wynosi 13,5 m/s. Funkcja uruchamiania hamulca w czasie 0,12 sekundy zadba o bezpieczeństwo użytkownika w przypadku wystąpienia zagrożenia podczas wykonywanej pracy. Zastosowanie systemu SDS umożliwia beznarzędziowe napinanie, konserwację, a także montaż łańcucha.
Model ten nadaje się idealnie do prac przydomowych, do porządków w ogrodzie lub przygotowywania opału na zimę. Lekka waga urządzenia 4,45 kg sprawia, że manewrowanie modelem CS3010 jest prostsze i mniej wymagające i umożliwia cięcie belek, desek, gałęzi i niewielkich drzew. Ergonomiczna, gumowana rękojeść poprawia komfort pracy.
Automatyczny system smarowania łańcucha wraz ze wskaźnikiem napełnienia zbiornika oleju ułatwia obsługę piły. Wystarczy uzupełnić zbiornik olejem, a łańcuch będzie smarowany automatycznie. Wskaźnik umożliwia kontrolę ilości oleju w zbiorniku.
Pracując z użyciem piły elektrycznej nie wpływamy na zanieczyszczanie środowiska, jest ona także zdecydowanie cichsza od wersji spalinowej, co umożliwia pracę wewnątrz pomieszczeń.
| Waga | 5500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 245 x 470 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 2200 |
| Rodzaj | Piła |
| Obroty silnika (maks.) | 7000 |
| Wymiary | 85 x 24.5 x 17.5 cm |
| Waga | 4.45 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |