Pierwszy zlew i kuchenka
- Bezpieczeństwo:
Wymagany jest montaż przez osobę dorosłą.
- Nr katalogowy:
654497-EUC
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Dzieci mogą udawać, że gotują i zmywają naczynia tak jak ich rodzice, dzięki realistycznemu pierwszemu zlewozmywakowi i kuchence Little Tikes. Ten elegancki, nowoczesny zlewozmywak i kuchenka typu combo do zabawy w udawanie jest wyposażony w funkcje: działającą pompę wodną, klikające pokrętła i wiele innych. Ponadto wydaje realistyczne dźwięki, gdy dzieci przekręcają pokrętła na palnikach kuchenki. Udawanie, że gotujesz, zmywasz naczynia i wykonujesz inne obowiązki, pomaga dzieciom zdobyć poczucie odpowiedzialności, które jest ważną częścią uczenia się społeczno-emocjonalnego.
Pierwszy zlewozmywak i kuchenka pasuje do wszystkich 13 dołączonych akcesoriów, co ułatwia czyszczenie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Wymagany jest montaż przez osobę dorosłą. |
| Nr katalogowy | 654497-EUC |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Kuchnie |
| Wymiary | 43.10 x 33 x 15.24 cm |
| Waga | 1.26 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1740 kg |
|---|---|
| Wymiary | 165 x 325 x 435 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |