torby/etui/plecaki
Perfect Skin 13-13.3'' etui czarne
- Wymiary:
- Wymiary etui: 350 x 245 x 25 mm
- Maksymalne wymiary urządzenia: 330 x 230 x 30 mm - Waga: 0.2
- Pasuje do:
Laptopy o przekątnej 13-13.3"
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
59,90 zł / szt
73,68 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | - Wymiary etui: 350 x 245 x 25 mm |
| Waga | 0.2 |
| Pasuje do | Laptopy o przekątnej 13-13.3" |
| Rodzaj | Etui |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 355 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |