pendrive
Pendrive V3 USB 3.0 Drive 64GB czarny
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
- Pojemność pamięci flash: 64
- Wymiary:
58 x 20 x 11 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
26,37 zł / szt
32,44 zł brutto
| Waga | 18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 90 x 135 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Verbatim |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 58 x 20 x 11 mm |
| Waga | 10 |
| Prędkość zapisu | 25 |
| Prędkość odczytu | 80 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |