Pendrive UV240 32GB USB 2.0 Biały
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
54.6 x 19.2 x 8.3 mm
- Pełna specyfikacja
Pamięć UV240
Czy nie masz serdecznie dość gubienia zatyczek pamięci USB? Teraz nie musisz się już o to martwić. Przedstawiamy pamięć flash USB UV240 firmy ADATA z wygodną klapką, która nigdy Ci się nie zawieruszy.
Otwieranie prostym ruchem palca
Konstrukcja pamięci UV240 z klapką nie tylko zapobiega zgubieniu zatyczki, ale zapewnia także łatwe otwieranie kciukiem.
Trzy kolory do wyboru
Pamięć UV240 jest dostępna w kolorze czarnym, czerwonym i białym. Wybierz kolor, który najbardziej do Ciebie pasuje.
Różne pojemności
Dostępne pojemności pamięci UV240 sięgają od 8 GB do 64 GB. Duża lub mała na pewno znajdziesz pojemność dla siebie.
Dostosowanie do swoich upodobań
Otwór na smycz zapewnia wygodę i umożliwia personalizację. Przymocuj pamięć UV240 do smyczy lub breloczka na klucze w celu łatwego przenoszenia lub przypnij coś, aby wyrazić siebie.
Niemal uniwersalna zgodność
Lista urządzeń zgodnych z pamięcią UV240 nie ma końca. Obejmuje komputery PC, tablety, inteligentne telewizory, systemy samochodowe, konsole do gier, zestawy kina domowego itp.
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7 x 105 x 115 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adata |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 54.6 x 19.2 x 8.3 mm |
| Waga | 7 |
| Prędkość zapisu | 6 |
| Prędkość odczytu | 30 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |