pendrive
Pendrive UR340 32GB USB3.2 Gen1 Czarny
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Pojemność pamięci flash: 32
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
20,95 zł / szt
25,77 zł brutto
- Elegancki i błyszczący korpus z czarnego niklu
- Wodoodporny i pyłoszczelny z konstrukcją COB
- Waży tylko 4g
- Szybki interfejs USB 3.2 Gen 1
- Bezproblemowa konstrukcja bez zatyczki
- Wygodny otwór do mocowania do breloczków i smyczy
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adata |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 34.8 x 12.25 x 4.6 mm |
| Waga | 4 |
| Prędkość odczytu | 100 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 105 x 115 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |