pendrive
Pendrive UNO3 256GB USB 3.2 Gen1 srebrny
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 256
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
83,77 zł / szt
103,04 zł brutto
Pendrive UNO3
USB UNO3 to nie tylko nośnik pamięci to prawdziwa kombinacja elegancji, subtelności, praktyczności i trwałości. Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nie tylko wygodę i uniwersalność, ale także niebanalny design nośnika.
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 256 |
| Wymiary | 38 x 12,5 mm |
| Waga | 4.5 |
| Prędkość zapisu | 20 |
| Prędkość odczytu | 60 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 120 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |