pendrive
Pendrive UME3 Care 128GB USB 3.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 128
- Wymiary:
5.5 x 2.1 x 0.96 cm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
34,67 zł / szt
42,64 zł brutto
Pendrive UME3 Care 128GB USB 3.0
UME CARE powstał z myślą o tych, dla których bezpieczeństwo i higiena to priorytet, zwłaszcza w przestrzeni biurowej. Dzięki zastosowanej technologii Biomaster, obudowa produktu zawiera jony srebra o właściwościach bakteriobójczych. To gwarancja stałej ochrony na cały czas użytkowania pamięci USB. Antybakteryjne cechy produktu zostały potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. Już po 24 godzinach redukcja drobnoustrojów na powierzchni UME CARE wynosi do 99%.
- Obudowa o właściwościach antybakteryjnych
- Zastosowanie jonów srebra w obudowie
- Kreacja i produkcja w Polsce
- Odporny na zachlapania i zadrapania
- Interfejs 3.0
- Wieczysta gwarancja
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 105 x 125 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 5.5 x 2.1 x 0.96 cm |
| Waga | 9 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 10.3 x 12.3 cm |
| Prędkość zapisu | 20 |
| Prędkość odczytu | 60 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Miętowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |