pendrive
Pendrive UME3 256GB USB 3.0 czarny
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Pojemność pamięci flash: 256
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
84,64 zł / szt
104,11 zł brutto
UME3
UME3 to niebanalne połączenie klasycznego designu i intensywnych kolorów obudowy. Zatyczka z wypukłą antypoślizgową aplikacją ułatwia otwarcie USB w każdej sytuacji. Podczas użytkowania urządzenia, zatyczka może być nałożona na drugi koniec obudowy, co daje pewność, że się nie zgubi. Obudowa posiada perforację umożliwiającą przypięcie zawieszki. Została ona zaprojektowana z myślą o wszystkich tych, którzy swojego pendrivea chcą mieć zawsze przy sobie.
Pamięci UME3 dostępne są w pojemnościach od 16 GB do 256 GB. Wykorzystane komponenty pozwalają uzyskać prędkość odczytu aż do 60 MB/s oraz prędkość zapisu do 20 MB/s. UME3 tak, jak pozostałe pendrivey marki Goodram objęty jest dożywotnią gwarancją producenta.
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 105 x 125 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Pojemność pamięci flash | 256 |
| Wymiary | 55 x 21 mm |
| Waga | 9 |
| Prędkość zapisu | 20 |
| Prędkość odczytu | 60 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |