pendrive
Pendrive UME3 128GB USB 3.0 Czarny
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 2000
- Pojemność pamięci flash: 128
- Wymiary:
55.0 × 21.0 × 9.6 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
48,61 zł / szt
59,79 zł brutto
USB 3.0 UME3
UME3 to klasyczny design, przełamany intensywnością kolorów obudowy. Zatyczka z wypukłym antypośligowym wzorem ułatwia otwarcie USB w każdej sytuacji. Po zdjęciu zatyczki można ją nałożyć na drugi koniec obudowy daje to pewność, że się nie zgubi. Idealnym rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć pamięci USB zawsze przy sobie, jest perforacja umożliwiająca przypięcie zawieszki.
Pamięć UME3 dostępna jest w pojemnościach od 16 GB do 128 GB. Użyte komponenty pozwalają uzyskać prędkości odczytu do 60 MB/s i zapisu do 20 MB/s. Podobnie jak wszystkie inne pamięci USB marki GOODRAM, UME3 objęty jest dożywotnią gwarancją producenta.
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 55.0 × 21.0 × 9.6 mm |
| Waga | 9 |
| Prędkość zapisu | 20 |
| Prędkość odczytu | 69 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |