pendrive
Pendrive UC310 256GB USB3.2 czarny
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Pojemność pamięci flash: 256
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
132,25 zł / szt
162,67 zł brutto
UC310
Bezzatyczkowa, obrotowa konstrukcja
Bezzatyczkowa, obrotowa obudowa to wygodny sposób odsłaniania złącza USB jednym ruchem ręki. Konstrukcja ta zapewnia pyłoszczelność oraz sprawia, że nie trzeba martwić się o zgubienie zatyczki ochronnej.
Stylowa i przenośna
Wybierz ulubiony kolor! Pamięć UC310 jest dostępna w wielu kolorach, a jej minimalistyczny kształt pozwala zaprezentować osobisty gust i styl.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adata |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Pojemność pamięci flash | 256 |
| Wymiary | 58 x 20 x 13 mm |
| Waga | 7.9 |
| Prędkość odczytu | 100 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 x 100 x 115 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |