pendrive
Pendrive TransMemory U366 128GB USB 3.0
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 128
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
24,34 zł / szt
29,94 zł brutto
Stylowa, kompaktowa konstrukcja
Elegancka metalowa konstrukcja pamięci flash USB TransMemory U366 stanowi doskonałe uzupełnienie stylowych notebooków wszędzie tam, gdziekolwiek ją ze sobą zabierzesz.
Mały rozmiar, duża pojemność
39 mm długości, 12,2 mm szerokości, 4,5 mm grubości - U366 możesz zabrać ze sobą, gdziekolwiek tylko zechcesz.
Praktyczny organizer do kluczy
Już nigdy niczego nie zapomnisz! Organizer do kluczy U366 to doskonały dodatek do Twoich kluczyków do domu/samochodu.
Szybki transfer plików
Wykorzystanie interfejsu USB 3.2 Gen 1 (kompatybilnego z USB 2.0) umożliwiającego uzyskanie szybkości odczytu do 200 MB/s pozwoli Ci na szybsze zakończenie pracy.
| Waga | 130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 x 75 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kioxia |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 39 x 12,2 x 4,5 mm |
| Waga | 6 |
| Prędkość odczytu | 200 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |