pendrive
Pendrive Hayabusa U202 32GB USB 2.0 biały
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
51.4 x 21.4 x 8.4 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
21,43 zł / szt
26,36 zł brutto
- Praktyczna obudowa pamięci flash USB serii KIOXIA TransMemory U202 pozwala Ci na bezproblemowe przechowywanie danych
- Funkcjonalna obudowa pamięci USB z serii TransMemory U202 pozwala Ci na zabranie jej dokądkolwiek tylko się wybierasz, każdego dnia
- Pomimo niewielkich rozmiarów pamięć flash USB TransMemory U202 zapewnia Ci mnóstwo miejsca. Aż do 128 GB na Twoje zdjęcia, muzykę, filmy, dokumenty itd.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kioxia |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 51.4 x 21.4 x 8.4 mm |
| Waga | 8 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 120 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |