pendrive
Pendrive Elite UE800 256GB USB3.2-C Gen2
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 256
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
212,89 zł / szt
261,85 zł brutto
- Bezproblemowe przesyłanie plików dzięki USB 3.2 Gen2
- Do 1000 MB/s odczytu/zapisu
- Obsługa USB Type-C zapewniająca wysoką kompatybilność
- Otwór na smycz do mocowania do breloczków i toreb
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adata |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 256 |
| Wymiary | 73 x 21.3 x 8.9mm |
| Waga | 13 |
| Prędkość zapisu | 950 |
| Prędkość odczytu | 1000 |
| Interfejs | USB Type C 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 105 x 145 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |