pendrive
Pendrive DashDrive Classic C008 32GB USB2.0 czarno-czerwone
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
59.6 x 19.5 x 9.5 mm (LxWxH)
- Waga: 10
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
20,74 zł / szt
25,51 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adata |
|---|---|
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 59.6 x 19.5 x 9.5 mm (LxWxH) |
| Waga | 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows98/ 2000/XP/ Vista /7 |
| Prędkość zapisu | 6 |
| Prędkość odczytu | 30 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia |
| Waga | 19 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 100 x 100 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |