pendrive
Pendrive BLAZE B02 16GB USB 3.1 Gen1 czarny
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Wymiary:
60.6 x 18.0 x 8.1 mm
- Waga: 8
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
13,01 zł / szt
16,00 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Silicon Power |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Wymiary | 60.6 x 18.0 x 8.1 mm |
| Waga | 8 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 80 x 135 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |