pendrive
Pendrive 512GB USB 3.2 PRO Elite V2 P-FD512PROV2-GE
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Pojemność pamięci flash: 512
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
179,59 zł / szt
220,90 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | PNY |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Pojemność pamięci flash | 512 |
| Wymiary | 56 x 18 x 9 mm |
| Prędkość zapisu | 500 |
| Prędkość odczytu | 600 |
| Interfejs | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 133 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 5,00 zł | 10,00 zł |
| Paczkomat InPost | Gratis | Gratis |
| DPD Pickup | Gratis | Gratis |