pendrive
Pendrive 1TB HP USB 3.2 USB HPFD911W-1TB
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Pojemność pamięci flash: 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
222,67 zł / szt
273,88 zł brutto
- Ciesz się super szybkim odczytem do 500/ i zapisem 450 MB/s.
- Utrzymaj wydajność transferu 400/200 MB/s, 7-10X lepsza niż tradycyjne urządzenie USB 3.2.
- Przesyłanie filmów 4K w 13 sekund lub 1000 zdjęć w 23 sekundy.
- Najlepsze ekonomiczne rozwiązanie do przesyłania dużych plików.
- Szybkie przesyłanie i tworzenie kopii zapasowych plików, zdjęć i filmów do komputera z prędkością USB 3.2.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Pojemność pamięci flash | 1 |
| Wymiary | 67.3 x 22.1 x 9.5 mm |
| Waga | 156 |
| Prędkość zapisu | 450 |
| Prędkość odczytu | 500 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 135 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |