pendrive
Pendrive 16GB Nano Store USB 2.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 16
- Wymiary:
17.15 x 14.85 x 7.7 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
19,92 zł / szt
24,50 zł brutto
Napęd Verbatim NANO USB to niewielki napęd doskonale sprawdzający się podczas współpracy z urządzeniami, w przypadku których używanie napędów normalnej wielkości może być problematyczne.
Napę Verbatim NANO USB doskonale się sprawdza w przypadku telewizorów, odtwarzaczy multimedialnych, systemów samochodowych i ultrabooków nie zwiększając ich wymiarów w żaden sposób.
Po włączeniu do portu USB tylko około 5 mm napędu Verbatim Store 'n' Stay NANO USB wystaje, co oznacza, że urządzenie jest tak małe, że można go nie wyciągać z portu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Verbatim |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 16 |
| Wymiary | 17.15 x 14.85 x 7.7 mm |
| Waga | 2 |
| Prędkość zapisu | 3 |
| Prędkość odczytu | 10 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 90 x 135 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |