chodziki/jeździki
Pchacz Sensoryczny samochodzik 3w1
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
1165216
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
139,90 zł / szt
172,08 zł brutto
Ten pchacz to aż 3 różne zabawki
- Może posłużyć jako podpora dla uczącego się chodzić malucha (9M+) oraz stanowisko do zabawy siedzącej (6M+) i stojącej (12M+).
- Posiada kolorowe przyciski o różnych fakturach, światełka oraz tunel z piłeczką.
- 4 melodie oraz 20 efektów dźwiękowych i świetlnych.
- Uchwyt można dopasować do wzrostu dziecka, a koła zablokować aby autko służyło jako stabilna podpora dla dziecka uczącego się wstawania i trzymania równowagi.
- Zachęca dziecko do chwytania w rączki, raczkowania, biegania i odkrywania świata. Wspomaga rozwój motoryczny.
| Waga | 3696 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 450 x 635 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | B-kids |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 1165216 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rodzaj | Chodzik |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 61 x 45 x 18 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |