Patch panel RACK | 24 porty | kat.5e UTP | Czarny
- Kategoria: CAT 5e
- Typ gniazda: RJ-45
- Wysokość: 1U
- Pełna specyfikacja
Praktyczne rozwiązanie
Profesjonalne akcesorium do szaf RACK, ułatwiające zarządzanie sieciową architekturą. Składa się z wielu gniazd pod złącza RJ45 - prezentowany model posiada 24 porty.
Patch panel służy do swobodnego podłączenia i przełączenia aktywnych urządzeń sieciowych, takich jak switche, routery, multiprzełączniki, kamery i inne urządzenia elektroniczne.
Zorganizuj bezpieczną przestrzeń
Uporczywe, plączące się kable nie muszą być Twoim zmartwieniem. Patch panel umożliwia utrzymanie porządku i organizację w okablowaniu, dzięki czemu wpływa zarówno na bezpieczeństwo jak i efektywność. Instalacja okablowania kategorii 5e nie jest procesem trudnym, wymaga jedynie zachowania określonych zasad postępowania aby zapewnić prawidłowe działanie budowanej sieci.
| Waga | 769 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 100 x 516 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Qoltec |
|---|---|
| Kategoria | CAT 5e |
| Typ gniazda | RJ-45 |
| Wysokość | 1U |
| Liczba portów | 24 |
| Wymiary | 485 x 45 x 85 mm |
| Waga | 0.528 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Szerokość | 485 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |