plastikowe
Panzer VI Ausf. B Königstiger
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 802
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
188,90 zł / szt
232,35 zł brutto
Panzer VI Ausf. B Königstiger
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 802 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 3113 |
| Skala | 1:35 |
| Rozmiar zestawu | Duży |
| Pozostałe parametry | Wymiary modelu: 30 x 11.5 x 10.5 cm |
| Akcesoria w zestawie | 1x Figurka |
| Wymagania wiekowe | 9 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Waga | 903 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 450 x 280 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |