pomoce szkolne
Pamiętnik notatnik pluszowy Stitch
- Bezpieczeństwo:
Przechowywać z dala od źródeł ognia.
- Nr katalogowy:
ST00034
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 24 w magazynie
21,90 zł / szt
26,94 zł brutto
Pluszowy notatnik doskonale nadaję się do zapisywania dziecięcych marzeń, wspomnień, rysunków oraz małych tajemnic dziecka.
| Waga | 265 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 150 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Przechowywać z dala od źródeł ognia. |
| Nr katalogowy | ST00034 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Art. szkolne i papiernicze |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Rodzaj | Notatnik |
| Wymiary | 14.8 x 21 x 2 cm |
| Pozostałe parametry | Ilość kartek: 80 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Plusz |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |