do serwerów
Pamięć serwerowa DDR4 8GB/2400(1*8) ECC SR
- Obsługa ECC: Nie
- Całkowita pojemność pamięci: 8
- Częstotliwość szyny pamięci: 2400 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
74,34 zł / szt
91,44 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługa ECC | Nie |
| Całkowita pojemność pamięci | 8 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Waga | 23 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 50 x 165 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |