do PC
Pamięć do PC DDR5 8GB(1*8GB)/5600
- Obsługa ECC: Nie
- Całkowita pojemność pamięci: 8
- Częstotliwość szyny pamięci: 5600 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
445,43 zł / szt
547,88 zł brutto
Pamięć do PC DDR5 8GB(1*8GB)/5600
Pamięć ta wyróżnia się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale przede wszystkim doskonałymi parametrami, które wpłyną pozytywnie na wydajność i płynność pracy komputera. Dzięki zastosowaniu technologii DDR5 oraz całkowitej pojemności 8GB, użytkownik może cieszyć się szybkim i stabilnym działaniem systemu.
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 45 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kingston |
|---|---|
| Obsługa ECC | Nie |
| Całkowita pojemność pamięci | 8 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL46 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |