do PC
Pamięć do PC DDR4 32GB 2666MHz
- Obsługa ECC: Nie
- Całkowita pojemność pamięci: 32
- Częstotliwość szyny pamięci: 2666 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
797,22 zł / szt
980,58 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | G.SKILL |
|---|---|
| Obsługa ECC | Nie |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL19 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 70 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |