do PC
Pamięć DDR5 8GB/5600 CL46
- Obsługa ECC: On-die ECC
- Całkowita pojemność pamięci: 8
- Wymiary:
133,35 x 31,25 x 2,6 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
492,69 zł / szt
606,01 zł brutto
DDR5
Pamięci Goodram DDR5 to niespotykana dotąd wydajność oraz ogromny przeskok technologiczny w porównaniu ze wcześniejszymi generacjami. Użytkownicy platform dostosowanych do najnowszego standardu z pewnością docenią różnicę - pamięci DRAM DDR5 to około 50% wzrostu przepustowości względem generacji czwartej, a także dwukrotnie wyższa ilość banków. Stabilność przy tak wysokim taktowaniu gwarantuje budowany układ scalony zarządzający zasilaniem, czyli PMIC.
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługa ECC | On-die ECC |
| Całkowita pojemność pamięci | 8 |
| Wymiary | 133,35 x 31,25 x 2,6 mm |
| Waga | 15 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL46 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 50 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |