Gaming
Pad gamingowy Force Pro W
- Wibracje: Tak
- Liczba gałek analogowych: 2
- D-pad: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
395,68 zł / szt
486,69 zł brutto
Pad gamingowy Force Pro W
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Wibracje | Tak |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | Tak |
| Waga | 275 |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 3 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Platforma | Android |
| Kolor | czarny |
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 180 x 80 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |