terminale
P2 SE A11, 2+16GB NFC,Wifi,4G
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -10°C ~ 50°C
- Temperatura przechowywania: -20°C ~ 60°C
- Rodzaj druku: Termiczny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 118,00 zł / szt
1 375,14 zł brutto
Inteligentny terminal płatniczy SUNMI P2 SE
Wysoka wydajność
Czterordzeniowy procesor 2,0 GHz i szybka pamięć DDR4 zapewniają płynną pracę.
Zaktualizowany system operacyjny
System operacyjny SUNMI oparty na systemie Android 11 Go, większa kompatybilność, zwiększona stabilność.
Zwiększona trwałość
Ochrona przed zachlapaniem i kurzem dzięki opatentowanej konstrukcji osłony SUNMI, która wytrzyma więcej.
Wszechstronność
Większa wartość dzięki funkcjom takim jak fiskalny, odcisk palca, skaner 2D, eSIM.
| Waga | 616 kg |
|---|---|
| Wymiary | 88 x 85 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sunmi |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Rodzaj druku | Termiczny |
| Prędkość druku (maks.) | 70 |
| Kody kreskowe | 2D |
| Zainstalowana pamięć ROM | 16 |
| Moc głośników | 1.1W |
| Wymiary | 213.7 x 82 x 29mm |
| Waga | 465 |
| Zasilanie | Zasilacz:
Wyjmowana bateria litowa 7,2 V / 2600 mAh |
| Taktowanie procesora | 2 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 2 |
| Procesor | Cortex-A53 quad-core |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Kamera internetowa | Tak |
| Audio | Tak |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 5'' |
| Rozdzielczość | 960 x 480 |
| System operacyjny | Sunmi OS |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |