Origami 3D - 2 w1 Pajak, Skorpion
- Bezpieczeństwo:
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zestaw zawiera małe elementy - niebezpieczeństwo zakrztuszenia.
- Nr katalogowy:
25651
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Jeszcze nigdy stworzenie czegoś tak pięknego nie było tak proste!
Origami 3D to seria zestawów kreatywnych do samodzielnego tworzenia trójwymiarowych rzeźb z papieru. Zastosowanie opatentowanego kształtu z wyraźnie wytłoczoną linią zgięcia, sprawiło, że w trzech prostych ruchach możemy wykonać podstawowy moduł, który posłuży do stworzenia arcydzieła. Wszystkie moduły składa się identycznie, a następnie łączy ze sobą bez użycia kleju tworząc figurkę.
W zestawie znajdziemy bardzo szczegółową instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi nas przez proces tworzenia.
Dla tych którzy są wzrokowcami, stworzona została także instrukcja wideo, w której sama projektantka serii San San Oo prezentuje poszczególne etapy składania modelu.
- Bez kleju!
- Bez wycinania!
- Instrukcja wideo!
Spójrz na filmik instruktażowy i podejmij wyzwanie razem z nami.
Pająk oraz skorpion w formie Origami 3D to nie tylko wspaniała zabawa, ale także wyjątkowy pomysł na upominek, czy też ozdobę mieszkania. Dwa modele w jednym. Zestaw zawiera 2 osobne instrukcje drukowane oraz 2 osobne filmy video.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Alexander |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zestaw zawiera małe elementy - niebezpieczeństwo zakrztuszenia. |
| Nr katalogowy | 25651 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do sklejania/składania |
| Rodzaj | Figurki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27 x 26,5 x 4 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Waga | 368 kg |
|---|---|
| Wymiary | 41 x 270 x 267 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |