Organizer kabli do szaf RACK 19" | 1U
- Wysokość: 1U
- Wymiary:
(G/D x Sz x W): 45 x 483 x 80 mm
- Waga: 395
- Pełna specyfikacja
Spraw, aby zarządzanie kablami było prostsze niż kiedykolwiek
Montaż kabli w szafie rack 19" jest ważnym etapem w projektowaniu infrastruktury IT, ponieważ poprawne zarządzanie kablami, nie tylko wpływa na estetykę wnętrza, ale także na wydajność, dostęp do sprzętu i łatwość konserwacji. Właściwe zorganizowanie kabli przy użyciu organizatorów pomaga uniknąć splątania i przypadkowych uszkodzeń kabli. Kiedy kable są zorganizowane, znacznie łatwiej jest zidentyfikować źródło problemu, co przyspiesza proces diagnozy i naprawy awarii. Prezentowany organizer ma za zadanie pomóc Ci stworzyć bezpieczną przestrzeń w Twojej serwerowni.
Wizualna harmonia, technologiczna efektywność
Dodatkowym atutem organizera kabli marki Qoltec jest wytrzymała konstrukcja, stylowy design i uniwersalny czarny kolor, który z łatwością dopasuje się do Twojego pomieszczenia. Organizowane kable mogą być ułożone w sposób, który jest spójny i symetryczny, co przyczynia się do estetyki całej szafy rack. Brak przypadkowego zamieszania kabli sprawia, że cała infrastruktura prezentuje się profesjonalnie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Qoltec |
|---|---|
| Wysokość | 1U |
| Wymiary | (G/D x Sz x W): 45 x 483 x 80 mm |
| Waga | 395 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 435 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 485 x 80 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |