organizacja kabli
Organizer kabli Cable Box, czarny
- Rodzaj: Organizery
- Wymiary:
407 x 157 x 133,5 mm
- Akcesoria w zestawie:
- Aby ukryć splątane kable
- Plastikowe pudełko
- Otwór na kable po obu stronach - Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 29 w magazynie
37,06 zł / szt
45,58 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Rodzaj | Organizery |
| Wymiary | 407 x 157 x 133,5 mm |
| Akcesoria w zestawie | - Aby ukryć splątane kable |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 155 x 395 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |