organizacja kabli
Organizer kabli Cable Box, biały
- Rodzaj: Organizery
- Wymiary:
235 x 115 x 120 mm
- Pozostałe parametry:
- Aby ukryć splątane kable
- Plastikowe pudełko
- Otwór na kable po obu stronach - Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 25 w magazynie
23,71 zł / szt
29,16 zł brutto
| Waga | 330 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 110 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Rodzaj | Organizery |
| Wymiary | 235 x 115 x 120 mm |
| Pozostałe parametry | - Aby ukryć splątane kable |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |