skanery
OPTICBOOK 4800
- Wymiary:
491 x 291 x 102mm (19.3”x11.4”x4”)
- Waga: 3.45
- Dołączone oprogramowanie:
Plustek Book Pavilion
Plustek Di Capture
NewSoft Presto! ImageFolio
NewSoft Presto! PageManager
ABBYY FineReader Sprint - Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 126,12 zł / szt
2 615,13 zł brutto
| Waga | 5182 kg |
|---|---|
| Wymiary | 580 x 460 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Plustek |
|---|---|
| Wymiary | 491 x 291 x 102mm (19.3”x11.4”x4”) |
| Waga | 3.45 |
| Dołączone oprogramowanie | Plustek Book Pavilion |
| Zastosowanie | zdjęcia |
| Układ optyczny | CCD |
| Rozdzielczość optyczna | 1200 dpi |
| Szybkość skanowania | 3,6 sek./str. |
| Głębia kolorów | 48-bit Wejście, 24-bit Wyjście |
| Głębia odcieni szarości | 16-bit Wejście, 8-bit Wyjście |
| Przyciski funkcyjne | Kasuj, Kolor, Skala szarości, B/W |
| Typ skanera | płaski |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Podajnik dokumentów (ADF) | nie |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |