Opalarka 2000W HG2010
- Moc: 2000
- Rodzaj: Opalarki
- Wymiary:
36 x 7.9 x 21 cm
- Pełna specyfikacja
Opalarka HG2010
Opalarka o mocy 2000 W i dwustopniową regulacją nadmuchu
Opalarki to wszechstronne urządzenia przeznaczone dla majsterkowiczów oraz profesjonalistów. Można wykorzystywać je do usuwania farby, gięcia elementów z tworzyw sztucznych i łączenia ich, oklejania samochodów, rozmrażania metalowych rur lub do pozbywania się bąbelków powietrza z żywicy epoksydowej.
Opalarka elektryczna HG2010 marki BLAUPUNKT posiada moc 2000 W, wytwarzającą stabilny, szybko nagrzewający się strumień powietrza. Siłą nadmuchu można sterować w dwóch zakresach: 300 i 500 l/min. Urządzenie posiada 2-stopniową regulację temperatury w przedziale 350-600°C. Podwójne kanały wentylacyjne zapewniają niezakłócony przepływ powietrza oraz optymalne rozprowadzenie ciepła wewnątrz urządzenia. Model HG2010 został wyposażony także w dodatkowe dysze, które służą do kontrolowania przepływu powietrza i skupiania ciepła na żądanym obszarze.
Niezbędne akcesoria dołączone do zestawu
Płaska tylna podstawa umożliwia ustawienie opalarki w pionie, dzięki czemu można z niej korzystać bez angażowania rąk. Specjalnie zaprojektowany ergonomiczny kształt oraz gumowany uchwyt pozwalają na długą pracę, bez dodatkowych obciążeń, dopełniają komfortu obsługi.
Uwaga: przed wyłączeniem urządzenia należy ustawić na opalarce niską temperaturę, ustawić je płaską podstawą do dołu i pozwolić by urządzenie ostygło.
| Waga | 1150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 240 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 2000 |
| Rodzaj | Opalarki |
| Wymiary | 36 x 7.9 x 21 cm |
| Waga | 0.78 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |