odtwarzacze multimedialne
Odtwarzacz Strong FHD ANDROID TV STICK
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: 1 x HDMI
- Wymiary:
90 x 30 x 15 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
115,36 zł / szt
141,89 zł brutto
Uprość swoje doświadczenia związane ze streamingiem dzięki LEAP-UNA Stick. To kompaktowe i łatwe w konfiguracji, eleganckie urządzenie działa pod kontrolą systemu Android TV 11, zapewniając natychmiastowy dostęp do popularnych aplikacji, takich jak Netflix, Amazon Prime Video i wielu innych. Ciesz się płynnym streamingiem dzięki Wi-Fi 5 i wysokiej jakości obrazem w rozdzielczości FHD, a wszystko to w urządzeniu, które mieści się w dłoni. LEAP-UNA rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się rozrywką bez wysiłku, mając bezpośredni dostęp do swoich ulubionych treści, a wszystko to w jednym kompaktowym stick.
- Certyfikowany telewizor z systemem Android stick Android 14)
- 1080p Full HD (1920 x 1080)
- Obsługa HDR10, HDR10+, HLG, H.265/HEVC, AV1, VC-1/VP8/VP9
- Pełna immersja dźwiękowa dzięki wielokanałowemu dekodowaniu dźwięku z technologią Dolby Audio.
- Bez opóźnień, szybki dostęp do treści dzięki Wi-Fi 5, prędkość do 1,2 Gb/s
- 8 GB pamięci
- Dostęp do ponad 10 000 aplikacji i usług strumieniowych bez żadnych ograniczeń w sklepie Google Play Store.
- Łatwe podłączanie urządzeń Bluetooth, takich jak głośniki, słuchawki lub klawiatura, dzięki technologii BT 5.0.
- Kompaktowy pilot 2 w 1 z funkcją sterowania głosowego.
| Waga | 215 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 100 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TechniSat |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Wymiary | 90 x 30 x 15 mm |
| Waga | 35 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pamięć wewnętrzna | 8 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | HD 1080p |
| System operacyjny | Android 14 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |