Odkurzacz workowy linia 600 EB61C2DBP
- Moc: 850
- Poziom hałasu: 73
- Zasięg: 12
- Pełna specyfikacja
Doskonała skuteczność odkurzania
Odkurzacz workowy Clean 600 o dużej mocy i specjalnej konstrukcji ssawki Dust Magnet Silent zapewnia wysoką siłę ssania i zbieranie nawet 100% kurzu w szczelinach. Na podstawie wewnętrznego testu, zgodnie z normą IEC 60312-1
Doskonała skuteczność zbierania kurzu
Duża moc odkurzacza oraz specjalna konstrukcja szczotki Dust Magnet Silent zapewniają zasysanie do 100%* kurzu ze szczelin.
Wygodna obsługa stopą
Funkcja pełnej obsługi stopą pozwala regulować ustawienia mocy oraz obsługiwać zwijacz przewodu lub przycisk włączania/wyłączania odkurzacza bez użycia rąk.
Higienicznie czystszy dom
System filtracji HEPA może odfiltrować do 99,99% cząstek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona, czyli drobnego kurzu, roztoczy i alergenów, dzięki czemu dostarcza czystsze powietrze.
Przyjazny dla środowiska
Aż 50% plastiku wykorzystanego do produkcji odkurzacza pochodzi z recykklingu, a dołączona instrukcja, drukowana jest na papierze z makulatury. Odkurzacz jest przyjazny środowisku bez straty wydajności.
Płynne i łatwe odkurzanie dzięki zwrotnym kołom.
Duże, zwrotne koła usprawniają manewrowanie na różnych podłogach. 12-metrowy zasięg pozwala odkurzać kilka pomieszczeń bez konieczności przepinania wtyczki.
Odkurzacze workowe
Poznaj zalety odkurzaczy workowych Electrolux. Przekonaj się, jakie są zalety używania worków S-Bag.
Worek do odkurzacza syntetyczny czy papierowy?
Wybór pomiędzy workami syntetycznymi a papierowymi do odkurzacza ma znaczący wpływ na efektywność i higienę odkurzania. Oto dlaczego worki syntetyczne Electrolux S-Bag mogą być lepszym wyborem:
- Worki syntetyczne S-Bag są znacznie mocniejsze niż ich papierowe odpowiedniki, co zminimalizuje ryzyko rozerwania podczas odkurzania i wymiany worka.
- Dzięki zaawansowanej technologii, worki syntetyczne skuteczniej filtrują powietrze, zatrzymując więcej drobnych cząstek kurzu i alergenów.
- Worki S-Bag mogą pomieścić więcej zanieczyszczeń dzięki unikalnej strukturze materiału, która pozwala na równomierniejsze rozłożenie brudu wewnątrz worka.
- Zastosowanie worków syntetycznych pomaga utrzymać wysoką wydajność odkurzacza przez dłuższy czas, zapobiegając szybkiemu spadkowi siły ssania spowodowanemu zapełnieniem worka.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Electrolux |
|---|---|
| Moc | 850 |
| Poziom hałasu | 73 |
| Zasięg | 12 |
| Filtr | HEPA |
| System parkowania | Pionowy |
| Funkcje | Składana rura |
| Worek | S-bag |
| Moc ssania | 232 |
| Wymiary | 23.85 x 43.67 x 30.66 cm |
| Waga | 6.77 |
| Pojemność | 3.2 |
| Długość przewodu | 9 |
| Typ | Workowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Granatowy |
| Data Act | Link |
| Waga | 8880 kg |
|---|---|
| Wymiary | 390 x 615 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |