Odkurzacz Vileda
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
6719
- Pełna specyfikacja
Odkurzacz Vileda
Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością.
Kolekcja akcesoriów do sprzątania na licencjach Klein, Vileda i Leifheit jest najstarszą kolekcją marki Klein. To właśnie od drewnianej zmiotki i miotły dla dzieci rozpoczęła się przygoda firmy Klein z zabawkami. Nie sposób wyobrazić sobie zabawki bardziej przypominające prawdziwe sprzęty służące dorosłym do robienia porządków. Szeroki wybór kolorystyki powoduje, że np. miotełki czy odkurzacze nadają się równie dobrze dla dziewczynek jak i dla chłopców. Produkty oferowane są w zestawach oraz w pojedynczych opakowaniach, tak aby doskonale uzupełniały się na wzajem.
Podczas zabawy dzieci mogą naśladować zaobserwowane w świecie dorosłych sytuacje, a przy okazji pomóc rodzicom w domowych porządkach.
| Waga | 1039 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 350 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 6719 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Tematyka | Odkurzacze |
| Wymiary | 17 x 29 x 15 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |