Odkurzacz ręczny VCP301
- Moc: 60
- Czas pracy na baterii/bateriach: 12
- Czas ładowania: 4
- Pełna specyfikacja
Odkurzacz ręczny VCP301
Bezprzewodowy odkurzacz ręczny VCP301 marki Blaupunkt znacząco ułatwia szybkie porządki. Okazuje się pomocny zawsze wtedy, kiedy chcemy sprzątnąć rozsypaną kawę, pozbierać okruchy ze stołu kuchennego lub zebrać naniesiony piasek przy wycieraczce, bez konieczności wyjmowania standardowego odkurzacza. Jest też niezastąpiony w sprzątaniu samochodu. Pozwala on także dotrzeć w trudno dostępne miejsca zarówno w mieszkaniu, biurze, jak i w aucie.
Mały, poręczny i lekki (0,7 kg) model VCP301 działa 12 minut po pełnym 4-godzinnym naładowaniu. Dzięki możliwości ładowania urządzenia przez gniazdo USB, możemy ten odkurzacz wziąć ze sobą wszędzie i ładować za pomocą dowolnej ładowarki USB. Urządzenie może nam się przydać pod namiotem, czy też w przyczepie campingowej podczas podróży.
Moc silnika 60 W oraz wydajny silnik DC 7,2 V gwarantuje, że model VCP301 upora się z codziennymi zadaniami. Łatwy do wyjęcia i opróżnienia zbiornik na kurz o pojemności 0,2 l dopełnia komfortu obsługi.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 60 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 |
| Czas ładowania | 4 |
| Worek | Brak worka |
| Filtr | HEPA |
| Funkcje | Uchwyt |
| Wymiary | 30 x 7 x 7 cm |
| Waga | 0.7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Pojemność | 200 |
| Typ | Odkurzacz ręczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 870 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 345 x 103 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |