Odkurzacz pionowy VCH602BL
- Moc: 135
- Czas pracy na baterii/bateriach: 30
- Worek: Brak worka
- Pełna specyfikacja
Odkurzacz pionowy VCH602BL
Odkurzacz to ten rodzaj sprzętu, bez którego trudno sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Doskonały pomocnik podczas domowych porządków, skutecznie usuwający z naszego otoczenia kurz, roztocza, pyły oraz inne zanieczyszczenia i zatrzymujący je wewnątrz urządzenia.
Model VCH602BL to wysokiej klasy bezprzewodowy odkurzacz pionowy, charakteryzujący się świetną efektywnością energetyczną i dużą siłą ssącą, którą zapewnia wydajny silnik zasilany napięciem 22,2 V.
Działanie urządzenia opiera się na tzw. cyklonowej separacji kurzu. Oznacza to, że w zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, zanieczyszczenia są oddzielane za pomocą działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez filtry, zostaje skierowane w stronę wylotu.
Wyposażenie odkurzacza w potrójny system filtrowania powietrza sprawia, że znacząco wpływa on również na jakość powietrza w sprzątanym pomieszczeniu. Dwa filtry wstępne oraz filtr HEPA dają użytkownikowi pewność, że kurz, bakterie czy komórki grzybów nie wydostaną się z urządzenia.
Zaleca się przy tym wymianę filtra HEPA co 4 miesiące, natomiast filtrów wstępnych co 2 miesiące, w zależności od intensywności użytkowania odkurzacza. Komplet, zawierający dwa filtry wlotowe i jeden filtr wylotowy, dostępny jest w sprzedaży jako akcesorium o symbolu ACC041.
Zanieczyszczenia zbierane są w plastikowym, łatwym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o pojemności 0,7 l.
Swobodne manewrowanie w czasie pracy to ogromna zaleta tego bezprzewodowego modelu. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi litowemu czas pracy urządzenia to 30 minut, co pozwala na odkurzenie podłóg nawet w dużym domu.
Komfortu użytkowania dopełnia ssawka uniwersalna 2w1, elektroszczotka doskonale wyczesująca włosy oraz sierść z dywanów i wykładzin, a także specjalna długa, wąska ssawka elastyczna, która dotrze do wszystkich zakamarków, w których czai się kurz.
Pionowa konstrukcja modelu VCH602BL, jego stosunkowo niewielka waga wynosząca 2,4 kg oraz kompaktowe wymiary sprawiają, że jest on niezwykle wygodny w obsłudze, a jednocześnie zajmuje dużo mniej miejsca od tradycyjnych odkurzaczy.
| Waga | 4200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 275 x 620 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 135 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 30 |
| Worek | Brak worka |
| System parkowania | Pionowy |
| Funkcje | Uchwyt |
| Filtr | Wstępny |
| Wymiary | 70 x 24 x 12 cm |
| Waga | 2.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pojemność | 0.7 |
| Typ | Odkurzacz pionowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |