odkurzacze
Odkurzacz pionowy Flexxo BBH3ALL28
- Poziom hałasu: 82
- Czas pracy na baterii/bateriach: 55
- Czas ładowania: 5
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
663,07 zł / szt
815,58 zł brutto
Odkurzacz pionowy Flexxo BBH3ALL28
- Zawsze w zasięgu ręki: dodatkowe, wszechstronne akcesoria w praktycznym schowku w obudowie urządzenia.
- Elektroszczotka AllFloor PowerBrush z podświetleniem LED: szybko i łatwo czyści wszystkie rodzaje podłóg dzięki ruchomemu przegubowi.
- Sprzątanie na każdym poziomie: dołączone akcesoria pozwalają usunąć wszelkie zabrudzenia od podłogi aż po sufit, a nawet w samochodzie.
- Wygodna funkcjonalność 2w1: odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej elastyczności.
- Stale wysoka moc. RobustAir System dla wysokiej skuteczności odkurzania nawet przy zapełniającym się pojemniku na kurz.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Poziom hałasu | 82 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 55 |
| Czas ładowania | 5 |
| Worek | Brak worka |
| System parkowania | Pionowy |
| Funkcje | Uchwyt |
| Wymiary | 1150 x 265 x 180 mm |
| Waga | 3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pojemność | 400 |
| Typ | Odkurzacz pionowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 5000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 215 x 285 x 660 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier AB | 5,00 zł | 10,00 zł |
| Paczkomat InPost (AB) | Gratis | Gratis |
| DPD Pickup (AB) | Gratis | Gratis |