Odkurzacz pionowy AD 7048
- Moc: 200
- Czas pracy na baterii/bateriach: 30
- Worek: Brak worka
- Pełna specyfikacja
Odkurzacz pionowy AD 7048
Odkurzacz pionowy z bezszczotkową technologią silnika AD 7048.
Odkurzacz pionowy ADLER AD 7048 to profesjonalne urządzenie o wysokiej wydajności idealne do wygodnego czyszczenia wielu pomieszczeń i wnętrza samochodu. Wysokiej jakości odkurzacz bezworkowy sprawdzi się w każdym domu. Bezprzewodowa konstrukcja pozwoli odkurzyć całe mieszkanie lub biuro bez konieczności szukania gniazd. Wygodny uchwyt i niska waga urządzenia ułatwiają przemieszczanie się między czyszczonymi pomieszczeniami. Dzięki uchwytowi ściennemu dołączonemu do urządzenia nie musisz martwić się o drapanie podłóg lub brak miejsca do przechowywania odkurzacza! Urządzenie jest również wyposażone w funkcję TURBO, która pomaga w usuwaniu kurzu z dywanów i tapicerki oraz Technologie filtrowania Dual Cyclone. Dzięki wbudowanemu światłu możesz znaleźć nawet najmniejsze kawałki brudu. Urządzenie posiada wyświetlacz LED, który wskazuje stopień naładowania baterii.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adler |
|---|---|
| Moc | 200 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 30 |
| Worek | Brak worka |
| Filtr | HEPA |
| System parkowania | Pionowy |
| Funkcje | Uchwyt |
| Wymiary | 116,5 x 21,5 x 25 cm |
| Waga | 2.42 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
Tryby pracy:
|
| Pojemność | 0.8 |
| Typ | Odkurzacz pionowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 3400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 290 x 700 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |