Odkurzacz Miele Triflex
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
6845
- Pełna specyfikacja
Odkurzacz Miele "Triflex" to nowoczesny odkurzacz na licencji Miele. Jest on nie tylko praktyczny, ale również wygląda naprawdę fajnie! Odkurzacz dla dzieci, dzięki któremu maluchy mogą naśladować swoich rodziców w zabawie. Za naciśnięciem przycisku mali pomocnicy domowi mogą pozwolić małym kulkom wirować w pojemniku na kurz, podczas gdy dysza podłogowa toczy się bez wysiłku zarówno po dywanach i kafelkach. A jeśli nie mogą dotrzeć do narożników, mogą ją po prostu zdjąć i użyć zwrotnej dyszy ręcznej. Dzięki tym zabawnym zabawom małe dzieci ćwiczą swoją wyobraźnię przestrzenną i koordynację ręka-oko. Bawiąc się w "sprzątanie domu", dzieci uczą się zadań dla dorosłych, rozwijają swoje zdolności motoryczne i wyobraźnię. Odkurzacz jest zasilany bateryjnie ma pojemnik na kurz, w którym małe kulki wirują wokół. Pojemnik można odłączyć w celu opróżnienia.
| Waga | 1060 kg |
|---|---|
| Wymiary | 145 x 180 x 430 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 6845 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Odkurzacze |
| Wymiary | Wysokość: 80 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |